Apie mus

  • Mūsų tauta nuo seno turi svetingo krašto statusą. Prieš šimtą metų visi svarbiausi šeimos ar kaimo reikalai buvo sprendžiami prie stalo. Staltiesė savo ruožtu atspindėdavo šeimos socialinę padėtį visuomenėje ir visada turėjo būti nepriekaištinga svečiams atvykstant. Laikas daug ką keičia, tačiau noro savo svečiams pasiūlyti geriausia ką turit, nepakeitė, todėl EVADAY yra su Jumis, kad kiekvienas susitikimas ir bendravimas prie stalo būtų jaukus ir šiltas.

    Suderinus su interjero dizainu staltiesė gali tapti interjero akcentu ir nuolat sulaukti komplimentų Jūsų namams. Mėgstantiems įvairovę galime pasiūlyti eilę tarpusavyje spalviškai derančių stalo dekoro aksesuarų: takelių, servetėlių, padėkliukų, žvakių ar indelių servetėlėms, kurių pagalba Jūsų svetainė lengvai atsinaujins. Stalo tekstilės elementai turi susilieti su Jūsų namų interjeru ir sukurti vientisą visumą, kurioje gera mėgautis savo asmenine ar šeimos laime. Įvairūs padėkliukai gali tapti kasdieniu pagalbininku arba originalia ir asmeniška dovanėle.

    EVADAY nori pritaikyti Jūsų skoniui ir namų stiliui geriausią stalo dekoravimo sprendimą, kad Jūsų šventės būtų nepamirštamos, o kiekviena diena tarsi maža šventė.

    Mes esame tam, kad Jūs atrastumėte ir sukurtumėte savo namų jaukumą, kad Jūsų svečiams norėtųsi vėl ir vėl sugrįžti pas Jus jaukiems pokalbiams prie stalo!

  • Naujienlaiškio prenumerata