Prekių katalogas

Kalėdiniai žaisliukai iš perdirbtų žaliavų KATRAN, 4 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos

  Kalėdiniai žaisliukai iš perdirbtų žaliavų KATRAN, 4 vnt.

  Kaina 9.90
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Vokietija
  Medžiaga
  pagaminta perdirbant medvilnės atliekas
  Matmenys
  Ø 8 cm
  Kiekis
  4 vnt.
  Svarbu
  Spalva gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, tai priklauso nuo Jūsų kompiuterio ar telefono ekrano ryškumo nustatymų.
 • Kasmet galvojame, kaip papuošti Kalėdinę eglutę, kad šventinė dvasia vyrautų mūsų namuose. Besirenkant iš didelės gausos papuošimų pagalvokite...o jeigu eglutę papuošus dekoracijomis, kurios pagamintos iš ,,antram gyvenimui prikeltų" medžiagų? Be to žaisliukai gali būti tokie nuostabūs, lyg auksas spindintis tarp sodrių eglišakių.

  Kalėdiniai žaisliukai pagaminti iš perdibtos medvilnės atliekų, iš jų suklijuoti rutuliukai, primena žėrinčius žvynelius. Puošiant žaisliukais skirtingų spalvų sukursite unikalią eglutę. Tausokime gamtą kartu!

  Kalėdiniai žaisliukai ,,4 bumbulai" atkeliaus pas jus su stilingomis ekologiškomis pakuotėmis ir jau su virvelėmis pakabinimui, todėl nereikės papildomai galvoti kaip juos užkabinti.

  Kurkime šventinę nuotaiką kartu!  

  Kalėdinių dekoracijų atsiradimo istorija: Mažas kaimelis iš Radžastano Indijoje inicijavo gražų projektą: nauja gyvybė įsiliejo į mažus medvilnės atraižų gabalėlius, likusius iš tekstilės gamybos. Atraižos buvo išrūšiuojamos, tada sumalamos, sumaišomos su vandeniu, sago (palmių rūšis) ir paverčiama naujais popieriaus lapais, kurie išjauti ir suklijuoti rutuliukais, virsta nuostabiais dekoratyviniai kalėdiniai papuošalai, kurie sukurti su meile.

 • Naujienlaiškio prenumerata