Atspari dėmėms staltiesė auksinė saten

 • Atspari dėmėms staltiesė auksinė saten

  Kaina 57.50
  Į krepšelį 

  Pasiūsime staltiesę pagal Jūsų stalo matmenis, rašykite čia

  Audinio sudėtis
  100% poliesteris
  Spalva
  auksinė
  Prekės ženklas
  EVADAY
  Gamintojas
  Lietuva
  Audinio kilmė
  Ispanija
  Svarbu
  Spalva gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, tai priklauso nuo Jūsų kompiuterio ar telefono ekrano ryškumo nustatymų.
 • Švelnų aukso blizgesį primenanti staltiesės spalva sukurs prabangos pojūtį, kuris gali nugulti ant Jūsų šventinio stalo. 

  Staltiesė atspari dėmėms, tad išsiliejus vandeniui, vynui ar karšto gėrimo puodeliui, Jums beliks tik sugerti su popierine servetėle ar pašluoste ir šventinis stalas liks švarus, o nuotaika puiki.

  Audinio raštas ir struktūra suteikia staltiesei puošnumo ir lengvo blizgesio. Prie staltiesės priderinus to pačio audinio servetėles, sukursite vientisą stalo dekorą savo šventei. Prie šios spalvos staltiesės derinkite to pačio audinio servetėles arba baltas, rudas, tai priklauso nuo kitų stalo dekoro detalių (žvakių, gėlių) ir kokio vyraujančio spalvos akcento norėtųsi šventinio stalo dekore.

  Apvali staltiesės siuvama be jungiamųjų siūlių, galimas maksimalus skersmuo Ø 3.20 m. Stačiakampės/kvadratinės staltiesės siuvamos su plačiu 3 cm figūriniu atlenkimu, ovalios ir apvalios su siauru lenkimu, išlaikant grąžų staltiesės kritimą.

 • Naujienlaiškio prenumerata