Prekių katalogas

Virtuvės rinkinys „Didelės avytės“, 3 dalių

 • Virtuvės rinkinys „Didelės avytės“, 3 dalių

  Gamintojas
  Lietuva
  Audinys
  50% medvilnė/50% linas
  Matmuo
  krepšio 40x36 cm (rankenos 19cm), pirštinės 17x13.50 cm, rankšluostuko 70x48 cm
  Rinkinio sudėtis
  Krepšys, pirštinė, indelis ir rankšluostukas
  Svarbu
  Spalva gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, tai priklauso nuo Jūsų kompiuterio ar telefono ekrano ryškumo nustatymų.
 • Linas su medvilne suteikia natūralumo virtuvės interjere, o tarpusavyje derančios detalės sukurs estetikos ir vientisumo įspūdį. Vuirtuvės pirštinė ir rankšluostukas tiesiog būtini virtuvės pagalbininkai.

  Pirštinė, skirta nukelti karštą puodą ar išimti indą iš orkaitės, todėl siuvamos patogios, atsparios karščiui iš dvigubo lininio audinio, kurio viduje karščiui nelaidus teflonas.

  Rankšluostukas - vienas būtiniausių virtuvės reikmenų. Jis dažnai naudojas, todėl turi būti atspatus skalbimui, čia nepamainoma medžiaga lino su medvilne derinys. Jo raštai atsparūs dilimui ir neblunka. Šluostant indus nelieka mažų audinių pūkelių. 

  Pirkinių krepšelis patogiai susilanksto į piniginės formą ir užsisega su sagute. Visada ras vietos Jūsų rankinėje, bet kada užbėgus į parduotuvę apsipirkti, iš jos išeisite, kaip su antra rankine, o ne su celofaniniu krepšiu. Būkite tie, kurie tausoją gamtą!

  Visą rinkinuką sudėjus į to pačio dizaino tektilės pirkinių krepšelį, bus puiki dovana kiekvienai šeimininkei ar įkurtuvių proga!

 • Naujienlaiškio prenumerata