Prekių katalogas

Virtuvės rinkinys „Pievų gėlės“,3 dalių

 • Virtuvės rinkinys „Pievų gėlės“,3 dalių

  Lizingo skaičiuoklės
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Lietuva
  Audinys
  50% medvilnė/50% linas
  Matmuo
  krepšio 40x36 cm (rankenos 19cm), pirštinės 17x13.50 cm, indelio 20x20 cm
  Rinkinio sudėtis
  Krepšys, pirštinė ir indelis
  Svarbu
  Spalva gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, tai priklauso nuo Jūsų kompiuterio ar telefono ekrano ryškumo nustatymų.
 • Linas su medvilne suteikia natūralumo virtuvės interjere, o tarpusavyje derančios detalės sukurs estetikos ir vientisumo įspūdį. Tekstilinis indelis ir pirštinė - virtuvės pagalbininkai.

  Tekstilinis indelis/krepšelis tinkamas duonos gaminiams, sausainiams, vaisiams ar kitiems produktams sudėti. Kampuose surišti bantukai suteikia indėliui žaismingumo, papuošia. Juos atrišus indelis pasidaro lygus ir galima naudoti kaip padėkliuką.

  Pirštinė, skirta nukelti karštą puodą ar išimti indą iš orkaitės, todėl siuvamos patogios, atsparios karščiui iš dvigubo lininio audinio, kurio viduje karščiui nelaidus teflonas.

  Pirkinių krepšelis patogiai susilanksto į piniginės formą ir užsisega su sagute. Visada ras vietos Jūsų rankinėje, bet kada užbėgus į parduotuvę apsipirkti, iš jos išeisite, kaip su antra rankine, o ne su celofaniniu krepšiu. Būkite tie, kurie tausoją gamtą!

  Visą rinkinuką sudėjus į to pačio dizaino tektilės pirkinių krepšelį, bus puiki dovana kiekvienai šeimininkei ar įkurtuvių proga!

 • Naujienlaiškio prenumerata