Prekių katalogas

2021 metų spalvų derinys

2021 metų spalvų derinys


PILKA-Ultimate Gray ir GELTONA-Illuminating 

Dvi savarankiškos spalvos, kuriančios skirtingas emocijos ir tuo pačiu gebančios palaikyti ir geriausiai išreikšti 2021 metų nuotaiką. Praktiškumas, tvarumas susipins su šiluma ir optimizmu.

PILKA – daugumai atrodo nuobodi ir pasyvi spalva, bet iš tiesų ji suteikia subtilios elegancijos šalia kitų atspalvių. Nors ji yra formali, neutrali, bet tuo pačiu gali būti jauki, ypač derinant su šiltesniais atspalviais. Pilka spalva sukuria tvarumo, rafinuotumo ir patikimumo įspūdį, tai kas yra amžina.

GELTONA – visada traukia dėmesį, spinduliuoja optimizmu ir asocijuojasi su džiaugsmu, laime, intelektu ir energija.
Geltona spalva – saulės spalva, kuri skleidžia šilumą, suteikia žvalumo ir geros nuotaikos.
Pilką – mes matome, kaip savo šešėlį, kurio kartais baiminamės, kuris 2020 metais įnešė į mūsų gyvenimus chaoso ir nežinomybės. Drąsindami mūsų dvasią PANTONE instituto spalvų kūrėjai 2021 metams derindami pilką su geltona pabrėžė šių spalvų prigimtį ir poreikį būtų pastebėtiems, matomiems, atpažintiems, kad būtų išgirsti mūsų lūkesčiai ir siekiai. Šių spalvų derinys siejamas su naujomis įžvalgomis, intuicija, išreiškiančia pagarbą išminčiai, patirčiai ir intelektui. Įkvepia mus atsinaujinti, siekti naujų tikslų ir pokyčių.
Pilkos ir geltonos derinys – tai stiprybės siųsta džiaugsmo žinutė, kuri suteikia viltį ir gerus pokyčius 2021 metais. Ieškosime būdų, stengsimės įgauti energijos, aiškumo ir stiprybės, norėdami įveikti besitęsiančią nežinomybę. Energija spinduliuojantys atspalviai suteiks šviesos ir stiprybės.

Atraskite šviesos džiaugsmą pilkoje kasdienybėje!

  • Naujienlaiškio prenumerata