Prekių katalogas

Prekių grąžinimo ir keitimo sąlygos

 • Mes stengiamės, kad Jūs gautumėte kokybiškas prekes ir Jūsų namus papuoštų nepriekaištingos kokybės mūsų gaminiai.

  Apsipirkus www.evaday.lt ir supratus, kad Jums nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektacija, galime ją pakeisti per 14 (keturiolika) dienų į Jums patinkančią prekę, kuri tuo momentu yra parduotuvės asortimente. Jeigu negalime pateikti Jums tinkamos analogiškos ar panašios prekės, Jūs galite prekę grąžinti NEMOKAMAI.

   

  1. Prekės grąžinimas vykdomas per www.flipo.lt (Omniva LT grąžinimo platforma):

  1.1. Užpildykite prekių grąžinimo ar keitimo formą https://www.flipo.lt/parduotuves/stalostudija-lt

  1.2. Supakuokite grąžinamą prekę ir įdėkite, į Jums patogioje vietoje esantį, Omniva paštomatą

  1.3. Pinigai už grąžintas prekes pervedami per 7 darbo dienas nuo tada, kai prekės pristatomos e-parduotuvei www.evaday.lt.

  1.4. Grąžinimo paslauga NEMOKAMA

  1.5. Grąžinamos pakuotės reikalavimai: ne mažesnė nei 2x9x14 cm ir ne didesnė nei 38x64x39cm. Maksimalus grąžinamos siuntos svoris: 30 kg.

  2. Jeigu prekė keičiama ir susidaro kainų skirtumas, pirkėjas privalo sumokėti pardavėjui atsiradusį kainų skirtumą, tik tuo atveju jei įvykdomas prekės keitimas

  3. Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė ir pardavėjas su pirkėju neaptarė jos trūkumų, Pirkėjas turi teisę, per 14 (keturiolika) dienų savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti:

  3.1. pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;

  3.2. per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus;

  3.3. vienašališkai nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

  4. Grąžinama prekė turi būti nesugadinta (nepažeistos ir autentiškos etiketės, apsauginės pakuotės ir kt.), nepraradusi prekinės išvaizdos, bei su tais pačiais priedais, su kuriais buvo parduota. Grąžinama prekė negali turėti jokių eksploatavimo požymių. Kartu turi būti grąžinamos ir už prekę gautos dovanos, jeigu tokios buvo gautos.

  5. Pirkėjui, grąžinami visi už prekę sumokėti pinigai neįskaitant pristatymo išlaidų, išskyrus atvejus kai prekė grąžinama dėl kokybės trūkumų. Gavęs prekes ir įvertinęs jų kokybę pardavėjas grąžina pinigus už prekes ne vėliau nei per 7 (septynias) dienas nuo prekės gavimo. Jei grąžinama tik dalis prekių, pristatymo išlaidos negrąžinamos.

  6. Prekės grąžinimo, keitimo ar atsisakymo teisė netaikoma, kai prekės gaminamos atsižvelgiant į pirkėjo nurodytas specifikacijas, asmeninį pasirinkimą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos pirkėjo asmeninėms reikmėms.

  7. Šios sąlygos sudarytos remiantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo".

 • Naujienlaiškio prenumerata