Prekių katalogas

Ambiente 2024: naujos galimybės ir inovacijos pasaulinėje rinkoje

 • Ambiente 2024: naujos galimybės ir inovacijos pasaulinėje rinkoje

  Šiek tiek atsipūtusios po šventinio maratono, sausį jau pradedame su darbinėmis kelionėmis po Europą.

  Frankfurte, Vokietijoje kasmet vykstančioje AMBIENTE parodoje mes su savo stendu lankomes jau nebe pirmą kartą. Pasaulinė vartojimo prekių paroda vyko įspūdingame Messe Frankfurt parodų centre. Parodos mastas mus stebina kiekvieną kartą, šie metai - ne išimtis. Parodoje buvo daugiau nei 4,582 parodos dalyvių iš 92 šalių, o ją aplankė apie 140 tūkst. žmonių!

  Kaip ir praėjusiais metais, parodoje ypatingo dėmesio sulaukė tvarumo tema. Bendrai paroda pristatė keturias pagrindines sritis: "Dining", "Living", "Giving", ir naująją "Working" sritį. Kiekviena iš jų atspindėjo naujausias tendencijas ir siūlė įvairias prekes - nuo buitinės technikos iki dekoratyvinių aksesuarų ir dovanų. EVADAY stendas puikavosi „Living“ srityje.

  Mūsų stendo dizainas buvo pradėtas kurti dar kuris laikas prieš parodą. Šiais metais nusprendėme atsinaujinti stendo sienelę. Tam nusprendėme naudoti poliesterio audinio užuolaidą, kuris iš išvaizdos atrodė tarsi natūralus linas. Tai leido sukurti jaukią aplinką, bet tuo pačiu leido mums per daug nesirūpinti dėl audinio lyginimo.
  Kadangi parodoje dalyvavome nebe pirmą kartą, buvo smagu sutikti jau pažįstamų bendraminčių ir susipažinti su naujais potencialiais partneriais, pasisemti idėjų. Mūsų asortimentas sulaukė didelio susidomėjimo, tad dėl to esame ypač laimingos.

  Be produktų eksponavimo, Ambiente 2024 siūlė įvairias paskaitas ir seminarus. Pramonės ekspertai dalijosi įžvalgomis apie naujausias rinkos tendencijas, ateities darbo vietas ir skaitmeninės prekybos plėtrą.

  Mes iš Vokietijos išvykome su naujomis idėjomis, kontaktas ir vizijomis, kurias nekantraujame realizuoti ir pasidalinti su Jumis!

 • Naujienlaiškio prenumerata