Prekių katalogas

Ar 2022 metų tendencijos turės įtakos stalo tekstilės industrijai?

Ar 2022 metų tendencijos turės įtakos stalo tekstilės industrijai?

Kaip ir kiekvienais metais, spalvų institutas PANTONE paskelbė madingiausią 2022 metų spalvą. Very Peri - gili, rami, tuo pačiu išskirtinė spalva be abejonių turės įtakos drabužių pramonei. Bet ar tai turės didelės įtakos stalo tekstilės industrijoje?

Namų dekore ir stalo tekstilėje produktai sukasi apie ilgaamžiškumą ir nesenstančią klasiką. Daugelis sutiktų, melsvai violetinė spalva nelabai dera prie žodžio „klasika“. Taip, kaip spintoje turime bent po 5 derinius į restoraną, į teatrą ar į darbą, stalo dekore įprastai tiek derinių neturime - investuojant į stalo tekstilę renkames praktiškas spalvas, kurios tiks bet kokiai progai ir bet kokiam sezonui, išliks madingos ne vienerius metus. Paprastai deriname tekstilės spalvas ir stilių prie namų interjero.

Vis dėlto, kiekvieni metai turi atnešti kūrybinių idėjų ir įkvėpti naujiems deriniams ir naujai kolekcijai. Mes linkę manyti, kad visgi stalo tekstilės praktiškumą ir madas galima suderinti. Prie jau turimos baltos/tamsiai arba šviesiai pilkos staltiesės melsvai violetinė spalva puikiai dera, įneša drąsos, naujovių ir stiliaus. Džiovintų levandų puokštė, Very Peri spalvos servetėlės ar žvakės - ir Jūs jau koja kojon žengiate su tendencijomis! Nors Kalėdiniam stalui ši spalva gali ir netikti, ji puikiai tiks Velykų stalo dekorui, šeimos, draugų savaitgalio pasisėdėjimui arba vasaros pietums pas močiutę sode. Pripažinkime - kurti ir vis keisti stalo stilių yra smagus kūrybinis procesas, kuriame dažnai nustebini pats save. Tam nebūtina turėti 5 staltiesių - kartais užtenka levandų puokštelės ir įkvėpimo.

Mes visada už drąsius sprendimus ir išskirtinumą. Tikime, kad ir Jūs taip pat

 

  • Naujienlaiškio prenumerata