Prekių katalogas

Ar galiu šventei pasiruošti pati?

Ar galiu šventei pasiruošti pati?

Staltiesių ir servetėlių nuomos paslauga 

Ideali paslauga tiems, kas pasirenka dekoruoti šventę patys!

Mažoms vestuvėms, gimtadieniui namuose, krikštynoms močiutės sodyboje, draugų susibūrimui... EVADAY stalo tekstilės nuoma jau ne pirmą sezoną tampa išsigelbėjimu tiems, kas dekoruoja šventes ir tiems, kas šventes dekoruojasi patys.

Staltiesių nuoma | DYDŽIŲ IR SPALVŲ ĮVAIROVĖ 

Staltieses nuomai parinkome atsižvelgiant į geriausiai perkamas ir populiariausias spalvas. Kreminė, auksinė, šampaninė, pilka, ruda - tai pačios populiariausios spalvos, kurios tinka beveik visur ir visada. Išskirtinesniems sprendimams turime alyvinę, terakota, itin stilingą juoda, rudą veliūrinę staltiesę.

Kaip tinkamai pasirinkti staltiesę ir priderinti servetėles? Pirmiausiai reikia atsižvelgti:

  • Kokio stiliaus šventę norite sukurti: dvelkiančią prabanga ar natūraliu gamtos motyvu
  • Kokios formos bus stalai toje vietoje, kurs vyks šventė
  • Ar bus sėdima prie apvalių stalų (koks jų skermuo) ar prie vieno ilgo stalo, ar stalai bus išdėstyti U raidės forma

Parinkus staltieses, derinamos servetėlės, kurios gali būti kaip akcentas šventės stilistikai ir spalvos gamai. Su servetėlėmis derinamos: gėlės, žvakės, stalo kortelės.

Visos nuomojamos staltiesės yra iš poliesterio audinio. Taip nusprendėme dėl praktiškumo mums ir Jums - staltiesės lengviau lyginasi, yra ilgaamžiškesnės ir atparesnės dėmėms.

Servetėlių nuoma | DAR DAUGIAU SPALVŲ 

Nuomuojamų servetėlių spalvų šiek tiek daugiau nei staltiesių ir jos visos parinktos, kad dėrėtų tarpusavyje su staltiesėmis. Turimi servetėlių kiekiai priklauso nuo spalvos. Užsisakius anksčiau, yra galimybė trūkstamą kiekį pasiūti. Kaip ir staltiesių, taip ir servetėlių medžiaga - poliesteris. Servetėles nuomai turime dviejų tipų - apsiūtų arba išpjautų lazeriu, t.y. besiūlių, kurios begalo gražiai papuošia stalą.


Staltiesė kartu su servetėlėmis sukuria gražų ir šventinį foną visam dekorui.
Belieka pasirūpinti detalėmis: stalo kortelėmis, gėlių puokštelėmis, indais ir kita šventės atributika, tad niekas negalės atskirti kas dekoravo stalą - šventės šeimininkai ar dekoravimo profesionalai :)


 
 

  • Naujienlaiškio prenumerata