Prekių katalogas

EVADAY Kalėdos 2023 | Pažinkite naujas ir išskirtinės kolekcijas

 • EVADAY Kalėdos 2023 | Pažinkite naujas ir išskirtinės kolekcijas

  Šventiniu laikotarpiu namai ima spindėti šiluma ir jaukumu. Papuošta eglutė, žvakių šviesa ir ilgi vakarai įprastai turi savito žavesio net ir didžiausiems vasaros gerbėjams. Per didžiausias metų šventes, stalo dekoras tampa neatsiejamu šventinės atmosferos elementu. Pristatome tris naujas, 2023 metų Kalėdines stalo dekoro kolekcijas, kurios neabejotinai pridės išskirtinumo Jūsų šventiniam susibūrimui.

  Pirmoji kolekcija – Skandinaviškos Kalėdos. Šventiškumo ir praktiškumo dermė. Ši kolekcija kurta iš audinio atsparaus skysčiams (atsparumas ypač vertinamas švenčių metu). Lino spalvos staltiesė turi žalsvą kantą, kuris dera prie tokios pat spalvos, nendrių žalios spalvos servetėlių CANDELA. Servetėlės išsiuvinėtos Kalėdinės eglutės motyvu. Tai žemiškų spalvų, moderni, šiuolaikiška, tačiau ir ypač jauki ir natūraliai atrodanti stalo dekoro kolekcija, deranti prie bet kokio interjero. Serviruotėje naudojamas žvakidės CANDELABRA ir ANKER. Stalo dekoro patarimas, kurį pritaikėme puošiant šį stalą - naudoti skirtingų pločių ir dydžių dekoracijas. Pilnumo suteikiantis, platus eglišakių dekoras puikiai dera su plonomis, ilgomis žvakėmis.


  Antroji kolekcija Paslaptingas Vakaras kviečia Jus artimiau susipažinti su dažnai nepelnytai pamirštais stalo takeliais. Mes dar nesame turėję Kalėdinės kolekcijos, kurios pagrindinis akcentas būtų stalo takeliai, tad šiemet nusprendėme atiduoti duoklę jiems. Švelnios natūralaus lino spalvos takeliai puošti eglučių motyvais (eglučių spaudą ant audinio atlikome su mūsų įranga, mat jau kuris laikas džiaugiamės naujuoju sublimacijos aparatu. Daugiau apie jį galite sužinoti čia). Stalo takeliai ir servetėlės yra pagaminti iš poliesterio, kuris išvaizda primena liną, bet yra ypač praktiškas audinys. Serviruotėje Paslaptingas Vakaras taip pat buvo naudojamos pastatomos dekoracijos ir naujo dizaino veltinio žiedai NOELA (apie veltinio žiedų kūrybinį procesa daugiau skaitykite čia.)Stalo dekoro patarimas, kurį pritaikėme puošiant šį stalą tas pats, kaip ir pirmame dekore - naudoti skirtingų pločių ir dydžių dekoracijas. Dekorui pilnumą suteikia plati, žema vaza su eglišakio dekoru, derinama su plonomis žvakėmis. 

  Trečioji kolekcija, Žiemos Elegancija, kurios pagrindinis akcentas - auksu siuvinėta staltiesė. Šis audinys yra ypač išraiškingas, tad jį reikėtų derinti su vienspalviais, ramių spalvų elementais (mums ypač patiko auksinių siūlų ir burgundiškos spalvos derinys, tad jį fotosesijos metu ir įgyvendinome). Valgomojo erdvei ši staltiesė suteiks prabangos ir šventinio blizgesio. Audinys yra iš poliesterio - tankus, tvirtas ir labai gražiai krentantis nuo stalo. Serviruotėje naudojome SATEN servetėles, PETRA žvakides, pastatomas dekoracijas ir naujo dizaino veltinio žiedus NOELA.

  Ieškantiems daugiau idėjų stalo dekorui, kviečiame peržvelgti 2021 ir 2022 metų Kalėdines kolekcijas: Lininį dekorą Glamžytos Kalėdos, tamsų dekorą Karališkos Kalėdos, šviesų ir modernų dekorą Kalėdos Stilingai ir Baltos Kalėdos. Kiekviena kolekcija yra sukurta mūsų, su mintimi apie Jūsų šventinio stalo unikalumą.

  Linkime, kad Jūsų Kalėdos būtų dar šiltesnės ir šventiškesnės!

 • Naujienlaiškio prenumerata