Prekių katalogas

Kada popierinės servetėlės tinkamos stalo serviravimui?

 • Kada popierinės servetėlės tinkamos stalo serviravimui?

  Airlaid ir Punta Punta tekstilė - vienkartinės ir beveik kaip medžiaginės.

  Šios tekstilės servetėlės yra puiki alternatyva medžiaginės servėtėlėms, ypač per namuose vykstančias šventes.

  Popierinės Airlaid tekstilės servetėlės yra patogios ir praktiškos, nes jas galima lengvai naudoti, sulanksčius figūrą, gerai išlaiko formą, bei išmesti po naudojimo, nes jų nereikia skalbti ar lyginti.

  Airlaid vienkartinės servetėlės gali būti puikus pasirinkimas įvairioms šventėms, tokioms kaip gimtadieniai, krikštynos, piknikai, šeimos vakarėliai ir kt. Jų dizainas ir spalvos gali būti parenkamos pagal atitinkamą šventės temą, taip papildant bendrą stalo dekoraciją. 
   

  Airlaid ir Punta Punta tekstilė - praktiškiems, bet kokybę mėgstantiems žmonėms 

  Airlaid tekstilė - alternatyva medžiaginiams audiniams. Jos - vienkartinės (nors patausojus galima naudoti ir daugiau kartų), tobulai sugeria drėgmę, o palietus galima pagalvoti, kad tai tikrų tikriausia medvilnės medžiaga. Šių servetėlių platus pasirinkimas pagal dizainą, spalvą. Jas galima derinti tarpusavyje arba servetėles su įrankių dėkliukasi, takeliais.

  Airlaid tekstilės takelių privalumas, kad galima naudoti ant skirtingo ilgio stalų. Jie lengvai plėšomi kas 1,20 m (rulone yra 24m), yra tam skirtos žymos, todėl panaudojate tiek kiek reikai pagal stalo ilgį. Tad panaudoti galite ne vienai šventei, o sukurti skirtingas serviruote pakeičiant servetėlių ar įrankių dėkliukų spalvą, derančią prie takelio.

  Punta Punta tekstilė - taip pat vienkartinė medžiaga, panaši į Airlaid. Pagal naujausias technologijas sukurta medžiaga, kuri primena švelnų audinį. Medžiagą malonu liesti, o nuo Airlaid tekstilės ši medžiaga skiriasi tuo, kad yra plonesnė. 

  Punta Punta ir Airlaid tekstilė yra puikus tarpinis variantas tarp paprastų, vienkartinių servetėlių ir medžiaginio audinio. Ši tekstilė neatrodys prastai, be to, tai pigiau nei medžiaginės servetėlės. 

  Kurdami stalo dekorą, kuriate nepakartojamą patirtį svečiams.


  Visgi reikėtų prisiminti, kad specialiems ir išskirtiniams renginiams, pvz. aukšto lygio vakarienei (politikų ar verslo susitikimui, vestuvėms), tinkamos aukštos kokybės audininio servetėlės, kurios pridės elegancijos ir išskirtinumo stalo aptarnavimui.

  Jeigu trūksta idėjų stalo dekorui arba nesate tikri kaip suderinti stalo tekstilę su namų interjeru, susisiekite su mūsų komanda. 

 • Naujienlaiškio prenumerata