Prekių katalogas

Kaip susikurti nesumeluotą Kalėdų džiaugsmą?

 • Kaip susikurti nesumeluotą Kalėdų džiaugsmą?

  Šiais metais mes norime visus pakviesti kurti nesumeluotą Kalėdų džiaugsmą.

  Būkime atviri - šventes kiekvienais metais apkartina dovanų rinkimas, 12 patiekalų vakarienės ruošimas, namų valymas ir dar gausybė reikalų, kuriuos sugalvojam patys. Nors šventinę nuotaiką išties kuria dovanos ir skanus maistas, ją taip pat kuria Kalėdinės dekoracijos, laikas kartu, šventinė suknelė ar raudonas manikiūras. Nepamirškite - džiaugsmo neteikiančių tradicijų juk galima atsisakyti, o maisto ruošimą ar namų tvarkymą - pasilengvinti. Šiais metais kuriant nesumeluotą Kalėdų džiaugsmą, tą ir kviečiame padaryti.
  Kad Kūčių rytą nereikėtų ieškoti ir puošti eglišakio, o vėliau siurbti jo spyglių, EVADAY turi paprastesnių, bet ne mažiau šventiškų stalo puošybos pasiūlymų.
  Ieškantiems Kalėdinių stalo dekoro detalių be didelių investicijų, rekomenduojame rinktis veltinio dekoracijas. Šiais metais jų paruošėme dar daugiau - įvairių formų, spalvų ir dydžių stalo dekoracijas, servetėlių žiedus, įrankių dėklus ir net Kalėdinės eglės žaisliukus. Veltinio produktai suteikia stalui nepaaiškinamos šilumos - žemiškos spalvos ir audinys kviečia prie stalo pasilikti dar ilgiau - bendrauti, mėgautis skaniu maistu ir gera artimųjų kompanija.

  Tiems, kas nori keisti savo stalo dekorą „iš pamatų“, nebūtina pirkti naujo stalo ar kėdžių - siūlome atkreipti dėmesį į naują staltiesę. Per patirtį ir bendravimą su klientais, supratome, kad svarbu kurti tokias staltieses, kurios tiktų ne vienai šventei ir tarnautų ne vienerius metus. Pavyzdžiui, staltiesė „SATEN“ ar ,,LOFT"- EVADAY bestseleriai. Spalvos tinkamos visiems metų laikams, spalvų įvairovė leidžia priderinti prie bet kokio namų interjero ir tinka bet kokiai šventei. Medžiaga - kokybiška, sunki, idealiai krentanti nuo stalo, nesiglamžanti, o išskalbus - greitai džiūstanti. Taip pat medžiaga yra atspari skysčiams. Nebijantiems Kalėdiškesnio staltiesės pasirinkimo, visada rekomenduojame rinktis siuvinėtą „BORGONA“ arba tamsiai mėlyną „KARALIŠKĄ“ staltiesę. Abiejų staltiesių medžiaga pasižymi vienodu praktiškumu ir kokybe, kaip ir staltiesė „SATEN“. Jų išskirtinumas - moderniai klasiškas Kalėdinis dizainas.
  Tavo šventinis stalas - Tavo eksperimentų vieta, kurioje vienintelis menininkas esi Tu pats. Kiekvienais metais investuojame laiko ir išteklių į pasakišką Kalėdinę eglutę, dovanas, jų įpakavimą, galų gale nepagailime sau nusipirkti ir naujos suknelės ar marškinių - juk šventės! Nepamirškite skirti dėmesio ir stalui, aplink kurį susiburs artimieji, kurie jausis laukiami ir pamaloninti Jūsų pasiruošimo, skirto dėmesio jaukiam pasibuvimui kartu. Juk dažniausiai stalo dekoras vis dėlto nekainuoja labai daug - tik nuoširdaus noro ir laiko…
  Su artėjančiomis šventėmis! 

 • Naujienlaiškio prenumerata