Prekių katalogas

Kalėdinio stalo serviravimas

Kalėdinio stalo serviravimas

Kaip greitai ir be didelių pastangų papuošti šventinį stalą?

Kaip pritaikyti stalo dekorą prie namų interjero? Kokią staltiesę naudoti ar „atgaivinti“ jau daugelį metų naudojamą staltiesę? Kiek laiko reikia skirti stalo puošimui? Kur rasti idėjų stalo dekoravimui? Kyla begalės klausimų... Bet iš tiesų, stalo serviravimas gali suteikti daugiau malonumo, nei rūpesčio, kai stalo serviravimo daiktais, derančiais tarpusavyje, pasirūpinama iš anksto, o šventinį vakarą belieka tik sudėlioti.
Prie šventinio stalo susirenka šeima, artimieji, bendraujame, dalinamės džiaugsmais ir metų įspūdžiais... Šių metų šventės daugeliui kitokios, bet vienas dalykas niekada nesikeičia - Šv. Kalėdos ateina! 
Nuotolinis darbas iš namų, uždaryti restoranai, kavinės, tai gi dažniausiai valgėme šiais metais namuose. Todėl tikrai norisi pakeisti aplinką, kurioje praleidome daug laiko. Susėsti prie jaukiai papuošto stalo ant kurio garuoja gardūs patiekalai. 

Staltiesė šventiniam stalui

Elegantiška staltiesė visuomet dar labiau sužadina apetitą ir suteikia jaukumo. Iš medvilnės audinio sukuriami gražiausi raštai, prabangiausios staltiesės, bet pažangios technologijos leidžia sukurti nepriekaištingas, praktiškas ir daugelio moterų mėgstamas staltieses iš kitų pluoštų. 
Jaukus, šiltas ir natūralumu dvelkiantis Kalėdinis stalo serviravimas. Smėlinės spalvos staltiesė, samanų spalvos servetėlės perrištos veltinio snaigės žiedeliu derinami su ramių, pastelinių spalvų indais. Žvakių atspalvį derinkite su servetėle, kuo jų daugiau, tuo jaukesnę aplinką sukursite. Mažas arbatines žvakutes padėliokite ant stalo tose vietose, kur Jums atrodys, kad tuščia, kažko trūksta ir ją užpildysite. Prie servetėlių žiedų priderinsite veltinio eglutes skirtingų dydžių, taip sukurdami vientisą stalo dekorą. O neatsiejama Kalėdinio stalo puošmena eglišakės, kėnio šakelės su įpintu eukaliptu ir papuoštos pušų kankorėžiukais.

Norisi sukurti daugiau prabangos ant šventinio stalo?

Įtraukite į dekorą blizgesio ir spindesio turimas žvakides, servetėlių žiedus, vazas. O turimą staltiesę atnaujinkite užtiesę šventinius, žvilgančio audinio padėkliukus. Eglišakes merkite į vazas, galite įkomponuoti kitos žalumos ar spalviškai derančios šakelės prie stalo dekoro (žvakių, servetėlių žiedų). O atspari dėmėms staltiesė gali išlikti švari iki kitų švenčių. 

Kalėdos dviese namuose

savo šventinius namus, pajuskime tarsi būtume restorane. Šventinė staltiesė alsuojanti subtile prabanga, servetėlės to pačio audinio ir dizainas derantis tarpusavyje. Stiliaus akcentas to pačio rašto pagalvėlė. Žvakes drąsiai dėliokite skirtingų aukščių ir formų, taip stalui suteiskite gyvumo. Kalėdiniu vainiku ar eglišakių šakelėmis papuoškite stalą, o servetėlei lengvai nugulus ant lėkštės padekoruokite ją pušies kankorėžiu.

O kaip gi be gardžių patiekalų, kurių gausa garsėjo mūsų šeimininkės...

Apie tai dalinasi ir portalas DELFI.lt Kalėdų stalo dekoravimo paslaptys: idėjos, kurios sukurs tobulai šventinę nuotaiką - DELFI 

  • Naujienlaiškio prenumerata