Prekių katalogas

Pavasaris ant Jūsų stalo | Žavinga Velykų kolekciją

 • Pavasaris ant Jūsų stalo | Žavinga Velykų kolekciją

  Kai kasdienėje rutinoje įsiterpia vis daugiau mėlyno dangaus, saulės spindulių ir tulpių žiedų, tai reiškia tik vieną - atėjo pavasaris.
  Su naujuoju sezonu EVADAY pristato naują pavasario kolekciją. Čia rasite tris ilgai ieškotus ir kurtus serviravimo rinkinius, kurie leis Jūsų namams ir stalui atgyti kartu su gamta.

  Pavasariu dvelkiantys dizainai:

  Serviravimas SOLLE
  Klasiką, praktiškumą ir minimalizmą sujungianti serviruotė - SOLLE. Švelniai mėtinės spalvos staltiesė pagaminta iš populiaraus LOFT audinio, žinomo dėl savo atsparumo dėmėms. Audinys yra malonus liesti, o dėl aukšto medžiagos tankio ypač gražiai krenta nuo stalo, sukurdamas prabangos pojūtį. Be to, jis dar ir ypač praktiškas - nesugeria skysčių, beveik nesiglamžo, staltiesę galima skalbti skalbimo mašinoje ir džiovinti džiovyklėje. 
  SOLLE servetėlės pasiūtos iš šviesios spalvos, to paties audinio LOFT (atsparaus skysčiams poliesterio). Servetėles puošia subtilūs siuvinėti gėlynai. Stalo serviruotę papildo kiti stilingi akcentai – ANKER žvakidės ir LOB vaza.

  Serviravimas FLORALI
  Tęsiant praktiškumo ir gamtos atbudimo temą - serviruotė FLORALI. Mėtinė LOFT staltiesę puošia stalą ir šioje serviruotėje. Gaivią mėtinę jos spalvą čia derinome su žaviu ir „minkštu“ persikiniu raštu, atspausdintu ant baltų servetėlių naudojant sublimacijos technologiją mūsų gamybos patalpose. Šį serviravimo rinkinį papildo VALENCIA DOU vaza ir ANKER žvakidės.

  Serviravimas PERSIKINIS GĖLYNAS
  Išraiškingas ir ryškus PERSIKINIS GĖLYNAS yra įkvėptas 2024 metų PANTONE spalvos instituto išrinktos metų spalvos – Peach Fuzz. Pasitelkus sublimacinę spaudą, persikinių gėlynų dizainas nugulė ant poliesterio audinio medžiagos, o staltiesė FLORALI tapo pagrindiniu šios serviruotės akcentu. Prie išraiškingos staltiesės derinome baltas LAMIA servetėles (50 % medvilnės ir 50% poliesterio derinys). Persikiniui akcentui ir žaismingumui sukurti panaudojome persikines veltinio dekoracijas SĖDINTIS ZUIKIS ir ZUIKIS LAIKO KIAUŠINĮ, o baltas servetėles įrėmina persikiniai žiedai ZUIKIS. Serviruotę čia papildo vaza VALENCIA ir PETRA žvakidės.

  Kiekvienas serviravimo rinkinys yra kūrybos, meistriškumo, rankų darbo ir apgalvotų detalių mišinys, kuris suteikia neeilinį pojūtį susėdus prie šventinio stalo.
  Kviečiame prisijaukinti pavasarį ir kartu su EVADAY kurti prisiminimus, kurie šildys ištisus metus.   

 • Naujienlaiškio prenumerata