Prekių katalogas

Persikiniai 2024 - ieji | Pantone išrinkta metų spalva: Peach Fuzz

 • Persikiniai 2024 - ieji | Pantone išrinkta metų spalva: Peach Fuzz

  Kiekvienais metais Pantone Spalvų Institutas išrenka spalvą, kuri atspindi metų dvasią, kultūrines tendencijas ir visuomenės nuotaikas. 2023-ieji puošėsi ryškia Viva Magenta, 2022 - purpurine Very Peri spalva. Šiemet, 2024-aisiais, ši garbė atiteko spalvai Peach Fuzz. Tai švelni ir gaivi spalva, kuri anot spalvų instituto Pantone, įkūnija mūsų norą rūpintis savimi ir kitais. Spalva atspindi norą grįžti prie paprastesnių, šiltesnių ir jaukesnių dalykų. Gal tai išties aktualu 2024 - aisiais?


  Kaip yra renkama metų spalva?

  1. Įvairių sričių tendencijų analizė: kino industrijos, meno, mados, dizaino, turizmo ir kt. Pantone ieško ryškių temų, kurios būtų aktualios pasauliniu mastu.
  2. Įvertinama spalvų simbolika, nuotaikos ir vertybės tvyrančios pasaulyje.
  3. Metų spalva renkama ir pasitelkiant diskusijas ir konsultacijas su įvairių sričių atstovais - mados pramone, interjero srities ekspertais,

  Ši spalva neabejotinai lydės mus visus 2024-uosius, įnešdama šviesos ir šilumos į drabužių spintą, namų interjerą, kino ir mados industriją.

  Peach Fuzz spalvos pritaikymas stalo dekore

  Turimą vienspalvę staltiesę derinkite su persikinių atspalvių žvakėmis, žvakidėmis, vazomis ar popierinėmis servetėlėmis. Puoškite stalą prinokusiais persikais ar greipfrutais. Juk gardus maistas taip pat yra stalo dekoro dalis!
    

 • Naujienlaiškio prenumerata