Prekių katalogas

Popierinių servetėlių pradžiamokslis | Medžiagiškumas, formos ir dydžiai

 • Popierinių servetėlių pradžiamokslis | Medžiagiškumas, formos ir dydžiai

   Kaip išsirinkti popierines servetėles pagal asmeninius poreikius ir kaip maksimaliai išnaudoti jų ne tik praktinę, bet ir vizualinę pusę? 

  Servetėlės yra būtinas stalo dekoro ir svečių komforto atributas. Jeigu galime apsieiti be staltiesės, padėkliukų ar įrankių dėklų, be servetėlių, įprastai nei vienas valgymas neapsieina. Kaip išsirinkti popierines servetėles pagal asmeninius poreikius ir kaip maksimaliai išnaudoti jų ne tik praktinę, bet ir vizualinę pusę?

  Renkantis servetėlės medžiagą, reikėtų atkreipti dėmesį į progą ir aplinką.

  Turbūt esate pastebėję, kad dažnai kavinėse servetėlės būna plonos, sudėtos tam skirtuose dėkluose ant stalo.

  Kituose restoranuose servetėlės būna iš storesnės medžiagos imitacijos (asortimente ir mes turime tokių Airlaid ir Punta Punta tekstilės servetėlių). Ši tekstilė atrodo kaip medžiaga, palietus taip pat jaučiasi medžiagiškumas.

  Restoranuose, kurie didesnį dėmesį skiria svečio aptarnavimui ir gerai patirčiai, stalo dekore dažnai būna naudojamos net ir medžiaginės servetėlės.

  Šias gaires, kurios yra išbandytos restoranuose, tikrai galime pritaikyti ir savo namuose. Kasdienai - paprastos popierinės servetėlės, o Kūčių vakarienei ar Kalėdų pusryčiams svečius galima palepinti ir medžiaginėmis servetėlėmis

  Džiaugsmas akims
  Populiarėjant išskirtiniams stalo dekorams, popierinių servetėlių rinkoje taip pat atsiranda išskirtinių dizainų, formų ir dydžių. Net paprasta stalo dekorą galima priderinti pagal šventės temą su minimalaus biudžeto reikalaujančiomis popierinėmis servetėlėmis. Per Kalėdas stalą puošti žaliomis/raudonomis servetėlėmis, per Velykas - geltonomis, o per mamos dieną - rausvomis. Tai tik pavyzdžiai, vienintelis ribojimas kuriant stalo dekorą yra Jūsų fantazija!

  Žemiau pateikiame įvairių formų ir dydžių servetėles. Šios servetėlių formos - ne vienintelės egzistuojančios, o ir panaudojimo būdą kiekvienai galite derinti pagal savo ir svečių poreikius. 


  Linkime laisvės ir sėkmės kūryboje! 

 • Naujienlaiškio prenumerata