Prekių katalogas

Stalo tekstilės linija pagal Indrę Sapagovaitę Briedelienę

 • Stalo tekstilės linija pagal Indrę Sapagovaitę Briedelienę

  Džiaugiamės galėdamos pristatyti gaivią ir naują EVADAY stalo tekstilės kolekciją „By Indrė“. Ši kolekcija - pirmasis mūsų tokio tipo bendradarbiavimas, kuomet išpildome kito žmogaus kūrybą ant tekstilės. Kolekcija „By Indrė“ buvo sukurta dirbant kartu su etiketo žinove Indre Sapagovaite Briedeliene. Šią kolekciją sudaro dvi skirtingos produktų linijos – rami ir šilta „SERENITY“ kolekcija bei drąsi ir gyvybinga „INDIGO LINE“ stalo tekstilės produktų linija.


  SERENITY produktų liniją sudaro staltiesė, medžiaginės servetėlės ir kokteilinės servetėlės. Servetėlės ir staltiesė yra išsiuvinėtos derančiomis, subtiliomis, pastelinių spalvų detalėmis. Papildomai galite rinktis Velykines servetėles su nuostabiais, margučių šventę simbolizuojančiais raštais. Linija SERENITY yra pasiūta iš medvilnės ir poliesterio mišinio - ne tik raštai, bet ir audinio sudėtis kuria natūralų, bet praktišką pasirinkimą šventėms arba kiekvienai dienai. SERENITY LINIJOJE rasite ir kokteilines servetėlės - tai pirmosios kokteilinės servetėlės pasiūtos ir sukurtos Lietuvoje.


  INDIGO LINE produktų linija kalba apie rafinuotumą, klasiką ir praktiškumą. Ją sudaro vandeniui atsparaus audinio staltiesė, derančios servetėlės ir kokteilinės servetėlės. Staltiesės ir servetėlių prabangą ir eleganciją pabrėžia platus figūrinis kantas su karališkos mėlynos juostelės akcentu. INDIGO LINE taip pat rasite kokteilines servetėles. Jos puikiai tinka stilingai patiekti gėrimus ir apsaugoti paviršius nuo išsiliejimo švenčių namuose metu.


  Indrė ne vienerius metus svajojo sukurti stalo tekstilės kolekciją, atspindinčią jos asmeninį stilių ir rafinuotumą. Dvi skirtingos produktų linijos reprezentuoja dvi Indrės puses - SERENITY apie ramybę ir švelnumą, INDIGO LINE - apie rafinuotumą ir eleganciją.
  Naujoji EVADAY ir Indrės Sapagovaitės Briedelienės stalo tekstilės kolekcija buvo unikali patirtis mums. Tai tapo ir galimybe Jums kurti estetiką kasdieną savo namuose. Jaučiamės dėkingos už galimybę dirbti su Indre ir įgyvendinti kūrybines vizijas ant tekstilės.  

 • Naujienlaiškio prenumerata