Servetėlės „Gėlių elegancija“ Airlaid, Floral elegance

 • Kraunamos nuotraukos

  Servetėlės „Gėlių elegancija“ Airlaid, Floral elegance

  Kaina 0.24
  Į krepšelį 
  Dydis
  40 x 40 cm
  Kiekis
  1 vnt.
  Svarbu
  Spalva gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, tai priklauso nuo Jūsų kompiuterio ar telefono ekrano ryškumo nustatymų.
 •  

  Dizainas įkvėptas natūralumo sukuria paprastumo ir jaukumo atmosferą. Airlaid servetėlės tiesiog susilieja su gamta ir nepalieka abejingų sukurtam natūralumo jausmui. Servetėles lengvai priderinsite su takeliu ar įrankių dėkliukais, kas suteiks estetikos Jūsų stalui.

  Šios servetėlės papuoš Jūsų šventinį stalą gimtadieniui, jubiliejui, šeimos pasibuvimui ar kita proga. Priderinkite šampaninės spalvos žvakes, žalumos, keletas gėlių žiedų ir vientisas stalo dekoras nustebins svečius.

  Airlaid servetėlės - tai elegencija Jūsų namuose! Jos švelnios kaip medžiaga, mikštos, gerai sugeria drėgmę, gražiai laiko formą. Aukščiausios kokybės medžiagos, pažangios technologijos leidžia sukurti reljefinius paviršius, kurie artimi audiniui.

  Airlaid tekstilė - šiuolaikinės natūralios medžiagos pakaitalas, draugiškas aplinkai, gaminamas iš atnaujinamų šaltinių, bei sertifikuotas.

 • Naujienlaiškio prenumerata