Prekių katalogas

Serviruojame gamtoje

 • Serviruojame gamtoje

  Ir gamtoje galima serviruoti stalą!

  Tik atšilus orams ir saulei sušildžius orą, norisi atverti lagus, terasos duris ir įkvėpti vasaros gaivos. Knyga rankoje, puodelis gaivaus gėrimo ir pasineriame į gamtos stichiją. Ilgais vakarais norisi dalintis saulės šiluma su šeima, draugais, užkurti ugnį, paskrudinti gurmaniškų patiekalų ir bendrauti iki nakties sutemų. Norisi ne tik pamaloninti gomurį svečiams, bet visa tai pateikti estetiškai ir jaukiai. Net jeigu maistas ir nėra ypatingai parauoštas ar papuoštas, tai puikiai galima kompensuoti suteikiant spalvų Jūsų stalui su Airlaid tekstile.
  Bendravimo jaukumui sukurti ant stalo pamerkiame lauko gėlių, kurių mums dovanoja gamta. Lauko stalą padengiame Airlaid tekstilės takeliu, servetėlėmis ar įrankių dėkliukais. Servetėlės skirtos ne tik nusivalyti, jos puiki stalo puošmena, kurianti estetiką ir įnešanti spalvų ant Jūsų stalo. Servetėlės įrankiams sudėti  - labai estetiška, bei sukuria dekorą. Jeigu stalą norisi uždengti, tam puikiai pasitarnaus stalo takelis, kurį galima užtiesti tokio ilgio, kokios yra Jūsų stalas. Stalo puošimo pabaigimo akcentas žvakė, priderinta prie tekstilės dizaino ir jaukus vakaras garantuotas!
  Kai mūsų paklausia, ar galima serviruoti gamtoje? Taip, visada ir tai padaryti labai paprasta. Ar tai bus senas sodybos stalas, ar medinės dėžės, ar stoginė prie ežero, tam puikiai tinka Airlaid tekstilė.
  Pirmasis mūsų serviravimas gamtoje buvo ne tik kūrybingas, bet ir savitas savo vieta (Tiškevičiaus parkas). Tikslas buvo sukurti jaukią šventę draugams gamtoje. Klientų lūkesčius įgyvendinome, kviečiame pasižiūrėti ir Jus... 

 • Naujienlaiškio prenumerata