Prekių katalogas

Šventė be dekoratorių | Ką būtina žinoti, ką naudoti, o ko vengti?

 • Šventė be dekoratorių | Ką būtina žinoti, ką naudoti, o ko vengti?

  Šventė be dekoratorių | Ką būtina žinoti, ką naudoti, o ko vengti?

  Vasara yra laikas, kuomet svarbiausios šventės iš jaukios namų aplinkos persikelia po šiltu, atviru dangumi. Svarbių šeimos ir artimųjų susibūrimų metu iškyla klausimas - ar gebėsiu pati/pats padekoruoti šventinį stalą, ar reikės pagalbos?

  Renkantis šventės dekoratorės paslaugą išties nuo pečių nukrenta daugybė stalo dekoro smulkmenų ir sprendimų naštos. Vis dėlto kartais verta apsvarstyti ar tikrai nėra galimybės šventės dekoruoti savarankiškai, nes:
  1. Stalo dekoras yra kūrybiška ir maloni veikla, kuri prilygsta net meditacijai! Derinti tekstilę, stalo įrankius, indus ir gėles gali būti nuostabus laiko praleidimo būdas, jei leisite kūrybiškai savo pusei pasireikšti.
  2. Stalo dekoro paslauga - brangus malonumas, o rengiant didesnę šventę finansų planavimas yra svarbus uždavinys.

  Šventės dekoro pradžiamokslis

  Nebijokite, norint dekoruoti šventę patiems, pirkti staltiesių, daugybės indų ir taurių nereikės. Šiandien visą tai galima išsinomuoti, o nuomojant tekstilę mūsų puslapyje, prie daugelio staltiesių arba servetėlių rasite ir stalo dekoro pavyzdžių. Tad pritrūkus įkvėpimo - jo rasite ten!

  Kokių taisyklių reikėtų laikytis?

  Švara ir estetika
  Žinome, kaip kartais gražiai atrodo margos servetėlės, įmantrios vazos ar spalvotos žvakės.
  Bendrame vaizde, daug raštų ir spalvų gali sukelti netvarką ir "triukšmą" ant stalo, todėl rekomenduojame stalo dekoro naudoti 3, daugiausiai 4 spalvas. Jeigu mėgstate tekstilę su raštais, naudokite staltiesę ir servetėles iš to pačio audinio. Kitu atveju - ant margos staltiesės, servetėlės turėtų būti vienspalvės, geriausia - baltos arba šviesios spalvos.
  Ir dar - joks stalo dekoras neatrodys gražiai, jeigu tekstilė, padėkliukai bus purvini ir neišlyginti, o indai, pavyzdžiui - apdaužytais kraštais. Atkreipkite dėmesį į šias svarbias detales.

  Stalo dekoro detalių aukštis
  Naudokite ilgas plonas žvakes, kartu su žemomis skintų gėlių puokštėmis, arba masyvias žvakes, su smulkiažiedėmis skintomis gėlėmis.
  Labai svarbu, kad dekoro elementai netrukdytų matyti žmogaus, sėdinčio priešais ir bendrauti su juo. Kitu atveju, svečiai arba nebendraus, arba nukels visą Jūsų sukurtą grožį nuo stalų, ant žemės.
  Norime pasidalinti puikia gėlių vieta Kaune - Europos pr. 122L yra įsikūrusi didmeninė prekybą gėlėmis. Minimalus žiedų kiekis, kurį galima įsigyti yra 10vnt., tačiau gėlių kainos skiriasi bent 2-3 kartais, negu perkant gėlių parduotuvėje.

  Stalo dekoro reikšmė

  Kurdami stalo dekorą, kuriate nepakartojamą patirtį svečiams. Neabejokite, svečiai tikrai pastebės visas Jūsų įdėtas pastangas į stalo grožį ir tai įvertins. Kuomet svečiai jaučiasi laukiami, šventė tiesiog negali nepavykti.

  Linkime smagių vasaros švenčių ir skoningų stalo dekorų! 

 • Naujienlaiškio prenumerata