Prekių katalogas

Šventinė Indrės Sapagovaitės stalo tekstilės kolekcija WINTER FOREST

 • Šventinė Indrės Sapagovaitės stalo tekstilės kolekcija WINTER FOREST

  Šiais metais džiaugiamės galėdamos pasidalinti šventine, vardine Indrės Sapagovaitės stalo tekstilės kolekcija.
  Tai jau antras kartas, kuomet etiketo ekspertės Indrės kūryba nugula ant mūsų audinių. Pirmasis buvo dar pavasarį, prieš Velykas. Tuo metu kartu su etiketo eksperte Indre Sapagovaite kūrėme dvi stalo tekstilės linijas - SERENITY ir INDIGO LINE.
  Pasisekimo sulaukusias kolekcijas šias šventes papildo dar viena puošmena - Kalėdinė stalo tekstilės linija WINTER FOREST by Indrė. Kolekcijoje yra staltiesė, servetėlės ir kokteilinės servetėlės. Džiaugiamės galėdamos mainytis kūryba ir patirtimi su Indre ir kartu įgyvendinti tokias puikias idėjas.
  Eglišakių spaudą ant audinio atlikome mūsų gamybos patalpose, mat jau kuris laikas džiaugiamės naujuoju sublimacijos aparatu (mums kaip mažam verslui, tekstilės spaudos mašina - ypač didelis ir reikšmingas žingsnis). Daugiau apie tai galite sužinoti EVADAY TEXTILE Instagram paskyroje, ten dalinamės kasdieniais gamybos kadrais.
  Visa WINTER FOREST kolekcija kurta iš bene populiariausio mūsų audinio LOFT. Tankus, tvirtas ir ypač praktiškas audinys (100% skysčiams atsparus poliesteris) puoš svarbių susibūrimų stalą ne vienerius metus.
  Kolekciją galite įsigyti www.evaday.lt arba EVADAY salelėje Kauno Akropolyje, IIa. priešais Krispo parduotuvę.

    

 • Naujienlaiškio prenumerata