Prekių katalogas

Terasos sezonas | Kaip paruošti lauko stalą?

 • Terasos sezonas | Kaip paruošti lauko stalą?

  Lietuviai terasos sezonu gali mėgautis trumpai, todėl visas pavasario ir vasaros saulėtas dienas stengiamės išnaudoti nuo saulėtekio, iki saulėlydžio. Saulei ir šilumai kviečiant mėgautis lauko erdve, balkonai ir terasos tampa dar vienu pilnaverčiu namų kambariu. Pradedant rytiniu kavos puodeliu, tęsiant pietumis ar vakariene po atviru dangumi, baigiant vakaro arbatos ritualais stebint tamsėjantį dangų. Kaip paruošti lauko stalą, kad momentai terasoje kiekvieną kartą būtų jaukūs, malonūs o svarbiausia - praktiški? 

  Staltiesė "LAMINA" – harmonija ir praktiškumas

  Galima būtų sakyti, kad staltiesė - pagrindinis padengto stalo akcentas. Mūsų pavasario/vasaros kolekcijos naujiena - staltiesė „LAMINA". Ši kreminės spalvos staltiesė su gražiais, smulkiais lauko gėlių raštais atrodo moderniai ir jaukiai. Šalia grožio, koja kojon žengia ir praktiškumas - staltiesė yra pasiūta iš ypač kokybiškos, vandeniui atsparios poliesterio medžiagos. Standi, bet tuo pačiu ir švelni, poliesterio medžiaga nesileidžia būti lengvai plaikstoma vėjo.
  Ką reiškia medžiagos atsparumas skysčiams?
  Bet koks lašas užlašėjęs ant medžiagos tiesiog nubėga, arba yra sugeriamas su servetėle. Taip pat iš šios medžiagos (skysčiams atsparaus poliesterio) siuvame ir servetėles, stalo takelius, padėkliukus. Tai leidžia lengvai derinti įvairias stalo tekstilės detales ir sukurti savo individualų stilių.

  Veltinio stalo padėkliukai – jaukumas ir funkcionalumas

  Dažnai staltiesę siejame su ypatingesnėmis progomis. Šalia jos, kiekvienai dienai siūlome rinktis veltinio padėkliukus. Jie sugeria lašelius nuo taurių arba puodelių, taip pat mažina garsą, kuomet indas arba įrankis paliečia stalą. Veltinio padėkliukai atrodo ypač jaukiai ir šiltai, jie yra sukurti idealaus storio - net padėjus taurę ant padėkliuko briaunos, ji neapvirs. Veltinio padėkliukus galima skalbti skalbimo mašinoje. Šie padėkliukai gaminami įvairiausių formų ir dydžių (lėkštėms ir puodeliams), su įvairiausiais raštais. Galimi ir individualūs užsakymai.

  Brangūs momentai ir estetika

  Jau greitai bus 5 metai, kuomet kuriame stalo tekstilės produktus. Per šį laiką kurdamos kiekvieną prekę, apsiuvame ją gražiausiomis mintimis, o siųsdamos užsakymus kartu supakuojame ir dalelę EVADAY filosofijos: stalo dekoras yra mažas, bet kartu toks didelis ženklas svečiams, kad jie Jūsų namuose yra ypač laukiami. Kasdienis stalo dekoras yra meilės sau išraiška - veltinio padėkliukas po kavos puodeliu reiškia ne tik praktiškumą, kartu tai yra dėmesys detalėms, kurias kuriame dėl savęs.

  Pasiruoškite terasos sezonui su EVADAY – mėgaukitės šiluma, saule, stilinga stalo dekoracija ir jaukia artimųjų kompanija!

   
   

 • Naujienlaiškio prenumerata