Prekių katalogas

Valentino diena - ar galima atrasti aukso vidurį tarp meilės ir komercijos dienos?

Valentino diena - ar galima atrasti aukso vidurį tarp meilės ir komercijos dienos?

Kasmet nebešvęsti Valentino dienos tampa vis populiariau. Tam yra atitinkami argumentai - diena tapusi nebe meilės, o komercijos. Taip pat - meilę reikia švęsti kas dieną. Su abiem argumentais mes sutinkame, bet dėl pastarojo, turime ką pridurti. Švęsti meilę išties galime kas dieną, bet juk taip dažnai ją švęsti pamirštame.

Ar apsieisime be rožių žiedlapių ir didžiulių meškinų?

Dėmesys yra pati didžiausia ir reikšmingiausia dovana. Mėgstamiausias užkandis palto kišenėje, kvietimas popiečio kavos, vakarienei paruoštas mėgstamiausias patiekalas - tai tik keletas idėjų, kaip parodyti dėmesį mylimiausiam savo žmogui.

Skatiname ne švęsti Valentiną, o praktikuoti Valentiną bent kartą per mėnesį!

Priminimas sau - padovanoti svarbiam žmogui dėmesį turėtų tapti įpročiu.

Jeigu jau nuspręsti švęsti, tai paprasti ir nuoširdūs mūsų patarimai stalo dekorui Valentino dienos proga.

Mūsų prekės ženklo filosofija paremta mąstymu, kad lengvas stalo dekoras nereikalauja didelių investicijų ir stiliaus pajautimo. Tai yra kūrybinė laisvė, kurioje svarbiausia švarūs, kokybiški audiniai ir yra tik vienas rekomenduojamas patarimas - apsiriboti 3 - 4 spalvomis.

Jeigu vis dėlto priimame faktą, kad raudona - meilės dienos simbolis. Tiems, kas tiki simbolika, bet neturi raudonos staltiesės - nepamirškite, kad visada galite panaudoti raudoną juostelę servetėlei surišti, raudoną žvakę, raudoną rožę arba dar paprasčiau - nealkoholinį raudoną vyną.  

 

Mūsų dekoro idėjų rasite čia 

Ir saldi mūsų rekomendacija Pavlova - ypatingai gražus, beveik nenuodėmingas, lengvai pagaminamas ir labai skanus desertas. Nors nesame užkietėjusios konditerės, mūsų rekomendacija desertui - nepabostanti ir visada džiuginanti pavlova. Prisegame mums labiausiai pasiteisinusį receptą ir tikimės, kad jis įkvėps gaminti ir Tave. Receptas čia

  

  • Naujienlaiškio prenumerata