Prekių katalogas

Veltiniai stalo padėkliukai – daugiau nei tik jauki interjero detalė

Veltiniai stalo padėkliukai – daugiau nei tik jauki interjero detalė

Išlaikyti stilingą vakarienės stalą ir apsaugoti jį nuo karščio bei dėmių – skamba kaip neįmanoma misija?

 

Turėkite viską viename – gražu ir praktiška

APSAUGA. Veltiniai padėkliukai saugo paviršius nuo aukštos temperatūros, braižymosi, dėmių ir kitokio dėvėjimosi. Tai ypatingai aktualu senovinių baldų mylėtojams ar turintiems lakuotos medienos, akmens ar marmuro stalviršius. Padėklai pagaminti iš 100% veltinio, todėl yra storesni ir itin veiksmingi izoliatoriai. Stalo indai tiesiog tyliai priglunda prie padėkliuko ir belieka mėgautis ramiu pasisėdėjimu prie stalo.

STILIUS. Natūraliai pilkas veltinių atspalvis puikiai dera prie įvairių spalvų baldų ar stalo įrankių. Skirtingos padėkliukų formos, dydžiai ir tekstūra suteikia dar daugiau galimybių žaismingam stalo serviravimui.

  

PATOGUMAS. Įsivaizduokite, kad planuojate iškylą. Vis dėlto, norėsite švariai padengti užkandžių stalą, tačiau turite tik didžiulę baltutėlę staltiesę, kurią išvalyti užtrunka visą amžinybę. Veltiniai stalo padėklai užima labai ne daug vietos, tad vienas du ir jie jau jūsų krepšyje! Puikiai tinka serviravimui tiek namuose, tiek gamtoje, nes juos patogu prižiūrėti – galima skalbti. Greitas serviravimas, lengvas valymas ir daugiafunkcinis naudojimas.


DOVANA. Suteikti dalelę jaukumo dar niekada nebuvo taip paprasta. Kiekvieną dieną sėdime prie stalo, vakarieniaujame, bendraujame ir sutinkame smagiausias šventes. Priminkite savo artimiausiems žmonėms, kad jie jums rūpi – padovanokite jiems ne tik puošnų, bet ir praktišką stalo dekorą. Veltiniai padėkliukai gali būti papildyti ir išgraviruotu tekstu!
Smulkmenos, kuriose slypi džiaugsmas!

  • Naujienlaiškio prenumerata