Prekių katalogas

Elegancija

  • Kaip sukurti eleganciją per 1 min.? Iš tiesų, tai galima padaryti greitai, praktiškai ir be didelių pastangų. Tekstiliniai stalo padėkliukai - tai kas papuoš ir apsaugos Jūsų stalą.

    Namai nebūtinai reikšia įsipareigojimą rutinai. Namuose taip pat galima susikurti jaukią, estetišką ar net romatišką atmosferą.

    Stalo padėkliukus derinkite prie namų interjero, stilistikos. Šventiniai nuotaikai sukurti prie padėkliukų priderinkite medžiagines servetėles iš medvilnės, lino ar poliesterio. Tai priklauo nuo namuose vyraujančių spalvų, stilistikos. Jeigu turite savaitgalio pietus su gausia šeimyna, praktiškiau bus naudoti Airlaid tektilės servetėles, kurios savo struktūra panašios į audinį, bet yra specialiai apdirbtas popierius.

    Dideli apvalūs padėkliukai tinka pietų stalo serviravimui, nereikia staltiesės, mažesnieji - puikus dekoras prie kavos ar arbatos puodelio.

    Kad stalo serviravimui sukurti daugiau jaukumo, įkomponuokite skirtingos formnos, aukščių žvakes, jų spalvą derindami prie stalo tektilės. 

  • Naujienlaiškio prenumerata