Prekių katalogas

Serviravimas „Pavasario gaiva“

 • Senas, bet tvirtas ir savo istoriją turintis stalas gali atgyti naujomis spalvomis...

  Kaip papuošti Velykinį stalą dažnai kylanti mintis prieš šventę... Su Airlaid tekstile - tai greita, paprasta ir patogu.

  Stalo tekstilės dizainas įkvėptas natūralumo sukuria paprastumo ir jaukumo atmosferą. Lino imitacijos Airlaid servetėlės tiesiog susilieja su stalo paviršiumi ir nepalieka abejingų sukurtam jaukumui. Šios servetėlės puikiai gali pakeisti daugelio mėgstamą liną. Vienspalves servetėles lengvai priderinsite su įvairių raštų servetėlėmis, takeliais ar įrankių dėkliukais, kas suteiks estetikos Jūsų stalui.

  Pavasario atbundančios gamtos gėlių aromatas susipina su žvakių liepsna, Airlaid stalo tekstile, o derantys indai ir stalo įrankiai suteikia išbaigtumo velykinio stalo puošimui.

  Su Airlaid tekstile galite sukurti savo vestuvėms ar kitai šventei - Rustic stilių.

  Airlaid servetėlės - tai elegencija Jūsų namuose! Jos švelnios kaip medžiaga, mikštos, gerai sugeria drėgmę, gražiai laiko formą. Aukščiausios kokybės medžiagos, pažangios technologijos leidžia sukurti reljefinius paviršius, kurie artimi audiniui.

  Airlaid tekstilė - šiuolaikinės natūralios medžiagos pakaitalas, draugiškas aplinkai, gaminamas iš atnaujinamų šaltinių, bei sertifikuotas.

 • Naujienlaiškio prenumerata